PhDr. Olga Kučerová

Vztahy, koučink, terapie

Jmenuji se Olga Kučerová. Když jsem se narodila, jmenovala jsem se Rubešová a už jsem měla dvě sestry. O mém křestním jménu, o tom, jak ho rodiče vybrali, kolovaly různé příběhy. Dodnes nevím, který je pravdivý. Člověk by si měl umět zvolit. Můj život jsou vztahy. Vytvořila jsem spoustu individuálních sezení. Pracuji s lidmi, a ne každý mě má rád. Vztahy jsou můj život.

Jsem akreditovaný kouč MŠMT. Publikovala jsem několik brožur o koučování. A teď pomalu přecházím ke skupinové práci a rozhodla jsem se otevřít několik akreditovaných rekvalifikačních výcviků. Mám oprávnění vydávat rekvalifikační osvědčení MŠMT k výkonu povolání kouč každému, kdo výcvik absolvuje.

Výcviky jsou moderní a svižné a jednorázově a tvořivě a rychle vás zavedou do světa koučování. Můžete se zdokonalit ve svých vztazích. Prozradíme vám v realitě odpovídajícím způsobem, co všechno musí člověk dělat, aby se zlepšil. A především nepochybně to nejdůležitější, ukážeme to, co zůstává při koučování skryté a jak to uskutečnit.

Naučte se koučovat a pojďte s námi do světa mistrů

Psychodynamický kouč

Psychosociální kouč

Vztahový kouč

Ke svému zdraví můžeme přistupovat individuálně. Změníme jeden krok na naší životní cestě a zdraví se objeví v dalších místech našeho života, kde bychom to nečekali. Takové jsou moje terapie. Tak učíme nové kouče.

Akreditované výcviky koučinku

Ceník

Někdy tě dočasně Bůh zastaví, až bude tvoje cesta čistá.

buddhistické přísloví